Suchánek opět kritizuje Hřiba: „Asi jsem úplně blbej“ 🤔
Suchánek se ironicky vysmívá Hřibovi a pražské dopravě, znovu komentuje kolony a uzávěrky s humorem a kritikou.

Zajímavé Vědět
13.5K views • Nov 13, 2025

About this video
Úvod do celé kauzy
Možná si pamatujete jeho předchozí video, kde si s typickým humorem rýpl do pražské dopravy. Kolony, uzavírky, objížďky… prostě ta klasická pražská dopravní loterie, kterou si každý řidič „užívá“ denně. Suchánek se do toho pustil bez servítek a veřejnost se bavila.
Ale teď přišel s pokračováním. A pokud jste si mysleli, že první video bylo ostré, tak tohle druhé je ještě trefnější, osobnější a hlavně mnohem zábavnější.„Já jsem byl úplně mimo!“ – začíná Suchánek
V novém videu herec s kamennou tváří tvrdí, že všechno špatně pochopil.
Prý byl úplně mimo, když si myslel, že Zdeněk Hřib má něco společného s dopravou v Praze.
Ano, podle jeho slov to špatně pochopil… a dokonce dodává, že je asi „úplně blbej“.
Je to přesně ten druh sebeironie, ve které Suchánek exceluje – a přesně ten typ humoru, který mu jeho fanoušci tak milují.
Nezapomínejme totiž: tahle věta míří přímo na Hřibovu reakci z minulého týdne, kde politik tvrdil, že uzavírky nejsou v jeho kompetenci.
A to byla věta, kterou fanoušci i komici chytli jako podávaný míček.
„Jezděte MHD!“ – a tak to prý zkusil…
Suchánek pokračuje a říká, že mu Hřib doporučil jezdit městskou dopravou.
A tak prý poslechl.
A co víc – podle svých slov se na chvíli cítil jako vzorný občan.
Ale hned dodává s typickým výrazem:
„Já už jsem několikrát jel tramvají, protože jsem z tohohle města…“
Tahle pasáž rozesmála fanoušky nejvíc.
Je to totiž přesně ten druh ironie, kdy si herec hraje s absurditou celé situace, ale zároveň celkem jasně odráží frustraci lidí, kteří se každý den prodírají dopravním chaosem.
Reakce fanoušků – trefa do nálady veřejnosti
Komentáře pod videem mluví jasně.
Lidé Suchánkovi doslova tleskají.
Shodují se, že jeho humor přesně vystihl, jak se cítí pražští řidiči – a že jen nahlas pojmenoval to, o čem se většina z nich baví doma, v práci nebo v zácpách na magistrále.
Někdo komentoval:
„Konečně někdo řekl to, co si myslíme všichni!“
Jiný napsal:
„Pražská MHD je super, ale ne úplně jako řešení všech problémů – ani kouzelník to nezachrání.“
Jednoduše:
Suchánek trefil hřebíček na hlavičku.
Ne agresivně, ne vulgárně – ale chytře, vtipně a s grácií, která je mu vlastní.
A co na to Praha?
Je otázka, jaký bude mít tohle pokračování dopad.
Hřib se v minulém týdnu bránil tím, že za uzavírky nenese přímou odpovědnost.
Jenže někteří lidé to slyší poprvé. A jiní tomu jednoduše nevěří.
A když se k tomu přidá veřejně známá osobnost, která si z toho dělá inteligentní legraci…
No – pak se z malé výměny názorů stává velká virální kauza.
Závěr: Suchánek jako hlas běžných lidí?
Takže co říct na závěr?
Michal Suchánek si opět vzal na paškál pražskou dopravu – a tentokrát ještě trefněji.
Je to jen humor?
Ano.
Je to ale také odraz toho, co si hodně Pražanů skutečně myslí?
Absolutně. Ať už stojíte v kolonách každý den, nebo sledujete pražské dění jen z dálky – jedno je jisté:
Suchánkův humor baví, píchá tam, kde má, a možná, jen možná, donutí politiky přemýšlet o tom, jak se s lidmi komunikuje.
Možná si pamatujete jeho předchozí video, kde si s typickým humorem rýpl do pražské dopravy. Kolony, uzavírky, objížďky… prostě ta klasická pražská dopravní loterie, kterou si každý řidič „užívá“ denně. Suchánek se do toho pustil bez servítek a veřejnost se bavila.
Ale teď přišel s pokračováním. A pokud jste si mysleli, že první video bylo ostré, tak tohle druhé je ještě trefnější, osobnější a hlavně mnohem zábavnější.„Já jsem byl úplně mimo!“ – začíná Suchánek
V novém videu herec s kamennou tváří tvrdí, že všechno špatně pochopil.
Prý byl úplně mimo, když si myslel, že Zdeněk Hřib má něco společného s dopravou v Praze.
Ano, podle jeho slov to špatně pochopil… a dokonce dodává, že je asi „úplně blbej“.
Je to přesně ten druh sebeironie, ve které Suchánek exceluje – a přesně ten typ humoru, který mu jeho fanoušci tak milují.
Nezapomínejme totiž: tahle věta míří přímo na Hřibovu reakci z minulého týdne, kde politik tvrdil, že uzavírky nejsou v jeho kompetenci.
A to byla věta, kterou fanoušci i komici chytli jako podávaný míček.
„Jezděte MHD!“ – a tak to prý zkusil…
Suchánek pokračuje a říká, že mu Hřib doporučil jezdit městskou dopravou.
A tak prý poslechl.
A co víc – podle svých slov se na chvíli cítil jako vzorný občan.
Ale hned dodává s typickým výrazem:
„Já už jsem několikrát jel tramvají, protože jsem z tohohle města…“
Tahle pasáž rozesmála fanoušky nejvíc.
Je to totiž přesně ten druh ironie, kdy si herec hraje s absurditou celé situace, ale zároveň celkem jasně odráží frustraci lidí, kteří se každý den prodírají dopravním chaosem.
Reakce fanoušků – trefa do nálady veřejnosti
Komentáře pod videem mluví jasně.
Lidé Suchánkovi doslova tleskají.
Shodují se, že jeho humor přesně vystihl, jak se cítí pražští řidiči – a že jen nahlas pojmenoval to, o čem se většina z nich baví doma, v práci nebo v zácpách na magistrále.
Někdo komentoval:
„Konečně někdo řekl to, co si myslíme všichni!“
Jiný napsal:
„Pražská MHD je super, ale ne úplně jako řešení všech problémů – ani kouzelník to nezachrání.“
Jednoduše:
Suchánek trefil hřebíček na hlavičku.
Ne agresivně, ne vulgárně – ale chytře, vtipně a s grácií, která je mu vlastní.
A co na to Praha?
Je otázka, jaký bude mít tohle pokračování dopad.
Hřib se v minulém týdnu bránil tím, že za uzavírky nenese přímou odpovědnost.
Jenže někteří lidé to slyší poprvé. A jiní tomu jednoduše nevěří.
A když se k tomu přidá veřejně známá osobnost, která si z toho dělá inteligentní legraci…
No – pak se z malé výměny názorů stává velká virální kauza.
Závěr: Suchánek jako hlas běžných lidí?
Takže co říct na závěr?
Michal Suchánek si opět vzal na paškál pražskou dopravu – a tentokrát ještě trefněji.
Je to jen humor?
Ano.
Je to ale také odraz toho, co si hodně Pražanů skutečně myslí?
Absolutně. Ať už stojíte v kolonách každý den, nebo sledujete pražské dění jen z dálky – jedno je jisté:
Suchánkův humor baví, píchá tam, kde má, a možná, jen možná, donutí politiky přemýšlet o tom, jak se s lidmi komunikuje.
Video Information
Views
13.5K
Likes
219
Duration
6:23
Published
Nov 13, 2025
User Reviews
4.6
(2) Related Trending Topics
LIVE TRENDSRelated trending topics. Click any trend to explore more videos.
No specific trending topics match this video yet.
Explore All Trends