ReTo - Bossman (Official Video) 🎥
Watch ReTo's official video for 'Bossman' and preorder 'GOOD7UCK' now at newbadline.com and odziejsie.pl.

NewBadLabel
71.1M views • Feb 27, 2016

About this video
START PREORDERU "ReTo - GOOD7UCK"
newbadline.com ➡ http://newbadline.com/pol_m_PLYTY-CD-388.html
odziejsie.pl ➡ http://www.odziejsie.pl/product-pol-19696-ReTo-GOOD7UCK-PREORDER-.html
Ustaw "ReTo - Bossman" jako sygnał oczekiwania na połączenie!
Wyślij AG23 na numer 80833 (0 zł)
Opłata za korzystanie z usługi Halodzwonek: Abonament miesięczny: Play – 2zł, Plus – 2,02zł, Orange – 4zł, T-Mobile – 4,99zł, reg. halodzwonek.pl
"ReTo - DAMN." dostępny na:
newbadline.com ➡ http://ReTo.DAMN.newbadline.com ⬅
odziejsie.pl ➡ http://ReTo.DAMN.odziejsie.pl ⬅
ReTo na: https://facebook.com/YOUNG.BARBAROSSA
ReTo na http://instagram.com/reto_synku
New Bad Line na http://facebook.com/newbadline
New Bad Line na http://instagram.com/newbadline
Label na http://facebook.com/newbadlabel
Do szeregów NBL dołącza ReTo !
Bossman - to singiel zapowiadający krążek "DAMN." którego premiera planowana jest wiosną 2016.
Płyta ukaże się w wersji fizycznej. Preorder rozpocznie się przy premierze 3 singla nakładem New Bad Label.
Wysyłką paczek zajmie się sklep newbadline.com i odziejsie.pl
ReTo – młody raper z podwarszawskiego Piastowa. W swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności. Stawia przede wszystkim na oryginalność a jednym z jego głównych zamysłów przy tworzeniu muzyki jest nie pozwolić zostać zaszufladkowanym.
Subskrybuj New Bad Label na YT: http://youtube.com/subscribe_widget?p=newbadlabel
Sprawdź nowości: http://NOWOSCI.odziejsie.pl
Odziejsie.pl na http://facebook.com/OdziejSiepl/
Patronat: http://facebook.com/hiphopnigdystop !
Muzyka: Chinx - Yay - REMIX #newbadlabel #ReTo
newbadline.com ➡ http://newbadline.com/pol_m_PLYTY-CD-388.html
odziejsie.pl ➡ http://www.odziejsie.pl/product-pol-19696-ReTo-GOOD7UCK-PREORDER-.html
Ustaw "ReTo - Bossman" jako sygnał oczekiwania na połączenie!
Wyślij AG23 na numer 80833 (0 zł)
Opłata za korzystanie z usługi Halodzwonek: Abonament miesięczny: Play – 2zł, Plus – 2,02zł, Orange – 4zł, T-Mobile – 4,99zł, reg. halodzwonek.pl
"ReTo - DAMN." dostępny na:
newbadline.com ➡ http://ReTo.DAMN.newbadline.com ⬅
odziejsie.pl ➡ http://ReTo.DAMN.odziejsie.pl ⬅
ReTo na: https://facebook.com/YOUNG.BARBAROSSA
ReTo na http://instagram.com/reto_synku
New Bad Line na http://facebook.com/newbadline
New Bad Line na http://instagram.com/newbadline
Label na http://facebook.com/newbadlabel
Do szeregów NBL dołącza ReTo !
Bossman - to singiel zapowiadający krążek "DAMN." którego premiera planowana jest wiosną 2016.
Płyta ukaże się w wersji fizycznej. Preorder rozpocznie się przy premierze 3 singla nakładem New Bad Label.
Wysyłką paczek zajmie się sklep newbadline.com i odziejsie.pl
ReTo – młody raper z podwarszawskiego Piastowa. W swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności. Stawia przede wszystkim na oryginalność a jednym z jego głównych zamysłów przy tworzeniu muzyki jest nie pozwolić zostać zaszufladkowanym.
Subskrybuj New Bad Label na YT: http://youtube.com/subscribe_widget?p=newbadlabel
Sprawdź nowości: http://NOWOSCI.odziejsie.pl
Odziejsie.pl na http://facebook.com/OdziejSiepl/
Patronat: http://facebook.com/hiphopnigdystop !
Muzyka: Chinx - Yay - REMIX #newbadlabel #ReTo
Video Information
Views
71.1M
Likes
533.6K
Duration
4:46
Published
Feb 27, 2016
User Reviews
4.6
(14220) Related Trending Topics
LIVE TRENDSRelated trending topics. Click any trend to explore more videos.
No specific trending topics match this video yet.
Explore All Trends